Cizí jazyk nám nenabízí pouze slova ...
... nabízí nám i jiný svět

Telefon: +420 739 676 807

Youtube Google+

Mapa webu » O nás

O nás

S tradicí delší než 18 let patří JŠ Extern k nejstarším a nejstabilnějším školám. Za dobu našeho působení prošlo našimi kurzy stovky studentů a rovněž jsme spolupracovali s desítkami společností, které patří k největším v regionu.

Individuální přístup nám umožňuje najít a plně rozvinout potenciál každého. Výukou jazyků přinášíme našim studentům důvěru v jejich jazykové schopnosti a tím i více životních a profesních příležitostí.

Rádi přijímáme výzvy, inspirujeme ostatní a ovlivňujeme jejich životy. Jsme kreativními průvodci našich klientů, a to nejen studiem jazyků. Pružně reagujeme na jejich individuální potřeby. Solidní a vstřícná komunikace s klientem je pro nás zásadní. Chceme jít příkladem - rozvíjíme se dalším studiem a o nově nabyté zkušenosti můžeme obohatit i Vás.

Dáváme víc než jazyk. Inspirací přispíváme k pozitivní změně Vašich postojů. Tuto změnu Vám nabízíme, nevnucujeme. Dokážete vše, pokud sami chcete. Pomůžeme Vám zbavit se obav ze selhání a neúspěchu. Váš úspěch je pro nás odměnou. Chceme, aby naše práce měla výsledky.

   

Poslání a cíle společnosti

Posláním společnosti je poskytovat kvalitní a odborné jazykové vzdělávání zaměřené na rychlé a aktivní osvojení komunikačních dovedností v cizích jazycích, a napomoci tak klientům v navazování nových pracovních a soukromých kontaktů po celém světě. Filozofie jazykové školy Extern se opírá o tři základní pilíře, kterými jsou kvalita, vstřícnost a partnerství.

Motivace i mimo lekce

Rovněž dobře víme, že pouhá účast na hodinách nestačí. Snažíme se proto našim studentům vytvářet příležitosti věnovat se cizímu jazyku i mimo samotné hodiny. Naši lektoři zasílají studentům na e-mail texty, audio i video nahrávky, a spoustu zajímavých tipů a odkazů na web, pomocí kterých je možno se zábavnou formou zdokonalovat.